niedziela, 12 września 2010

Mariusz "Brian" Bryja mistrzem Enduro Trophy 2010! PL/EN

Jakby to zaśpiewał Jacek Kaczmarski - I to się stało, co się stało, co się miało stać. Brian utrzymał wysoko ustawioną na początku sezonu poprzeczkę i zwyciężył w Świeradowie Zdroju zdobywając tym samym tytuł mistrzowski. Serdecznie dziękujemy Mariuszowi za jego konsystentną jak beton postawę, niezwykłą skromność, świetną jazdę i za bycie tak cudownym gościem - współpraca z Tobą to wielki zaszczyt i czysta przyjemność. Dziękujemy także rodzinie Mariusza, w szczególności żonie Basi, za wspieranie naszego Czempiona w trakcie tego ciężkiego i pełnego wyrzeczeń sezonu. Dziękujemy także firmie Ibis Cycles i El Presidente Tomowi Morganowi za pomoc i zapewnienie lansu i baunsu. A teraz w spokoju świętujemy nasz wspólny sukces, planując już nowe niesamowite zadania dla naszego Supermana na przyszły sezon :)
 
Sama impreza w Świeradowie, naszej bazie, wypadła wyśmienicie. Przecudne widoki, arcytrudne trasy autorstwa Michała, wspaniali ludzie i rodzinna atmosfera. Z ręką na sercu zapewniamy, że nigdzie indziej w Polsce nie spotkacie się z podobnymi zawodami. Trzymajcie rękę na pulsie - w październikowym odcinku Szakalaki w Estreme Sports Channel zobaczycie jak one wyglądały. Będzie ogień!
 
As Jacek Kaczmarski sang: And it happenned, what has happened and what had to happen. Brian upheld the stellar performance that he showed throughout the season and rocked Świeradów Zdrój course winning the overal tiltle! We would like to thank Mariusz for his unbelievable consistency, humbleness, outstanding performance and simply for being The Man - working with you is a great honor and sheer pleasure. Great thanks to Brian's family, especially to his wife Basia, for supporting him throughot this hard season full of sacrifice . We would also like to thank Ibis Cyles and its El Presidente Tom Morgan for help and taking care of the "bling" side of the project. Now it is time to celebrate our mutual success and plan some new awesome stuff for 2011 season :)
 
The last leg of Enduro Trophy in Świeradów Zdrój, our base camp, was awesome. Breathtaking views, inhumanely difficult lines provided by our trail designer Michał, great people and family-like vibe. We are more than sure that you won't find a race like this anywhere else in Poland. Stay up to date - you are going to see some great stuff from Enduro Trophy in October edition of Szakalaka in polish Extreme Sports Channel. Roll on!

1 komentarz:

  1. Gratulacje!!!
    P.S. Patent z przypinaniem rowerów zipami do bagażników dachowych to zabezpieczenie antykradzieżowe, czy żeby maszyny nie odfrunęły.

    OdpowiedzUsuń

Zalecamy podpisywanie się pod komentarzami. Możesz to zrobić wybierając opcję "Nazwa/Adres URL" w liście "Komentarz jako". Dziękujemy.