poniedziałek, 15 lutego 2010

No to ruszyliśmy!

Ostanie dwa miesiące były dla nas czasem ciężkiej walki. Staraliśmy się wybrać dla Was jak najlepsze marki. Potem walczyliśmy o jak najlepsze ceny. Dzisiaj możemy spokojnie powiedzieć, że udało nam się osiągnąć pełen sukces. Marki przez nas oferowane pozwolą Wam cieszyć się wolnością spożywaną z perspektywy dwóch kółek, a ich obecność w naszej ofercie sprawia, że rowerowa ekstraklasa jest w końcu dostępna w Polsce. Koniec kombinacji, importu na własną rękę, nerwów o przesyłki i gwarancje - teraz wymarzone produkty kupicie w kraju.

Dzięki temu blogowi będziecie mogli poznać nas z bliska. Będziecie nam towarzyszyć wszędzie tam, gdzie będziemy obecni jako Ekipa Beastie Bikes. Targi, zawody, zloty i imprezy rowerowe - wszędzie tam będziemy, a relacje z tych imprez zamieścimy właśnie tu. Będziecie mieli zatem okazję poznać Beastie Bikes "od kuchni". Czasami będzie to relacja z odbioru transportu ram, innym razem fotki z szalonego najtrajdu. Za każdym razem postaramy się, żeby nie było nudno.

Zatem, zapraszamy do naszego bloga - czujcie się jak u siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zalecamy podpisywanie się pod komentarzami. Możesz to zrobić wybierając opcję "Nazwa/Adres URL" w liście "Komentarz jako". Dziękujemy.