czwartek, 10 lutego 2011

Piękne i Beastie Armia

W Beastie Bikes wierzymy w siłę kobiet. Dlatego postanowiliśmy mocno wspierać twarde babki co to nie boją się kamlotów i błota. Czas zatem jechać z nowościami z koszarów Beastie Armii:
 
Z nadejściem nowego miesiąca powitaliśmy nowy numer miesięcznika TopGear, w którym przeczytacie o wielkiej akcji z naszym udziałem - jest to Top Gear Snow Challenge. Wyścig ten odbył się na Czarnej Górze w połowie stycznia, a do walki z nartami, snowboardem, snowmobilem, motorem, samochodem i... ratrakiem rzuciliśmy naszą nową zdobycz. Jest młoda. Jest piękna. Jest ostra jak brzytwa i głodna rywalizacji. A jej imię to Sonia! Sonia Skrzypnik, bo o niej mowa, to młoda riderka z Bytomia. Mimo młodego wieku zdążyła już zdrowo namieszać na scenie DH/FR. Mówią, że nie boi się żadnej hopy a dropy zalicza siedząc tyłem do kierownicy. Powiadają, że jeździ lepiej od niejednego faceta rywalizującego w polskim zjeździe. Można usłyszeć, że ma mocny uścisk i lotną pięść, a nie jeden śmiałek jadł dzięki niej przez rurkę... To ona, a my wiemy, że już niedługo konkretnie i bez litości dla nikogo pokaże, co potrafi - dokona tego na swoim nowym sprzęcie, Chromagu Stylus, którego przygotowaliśmy specjalnie dla niej.


 
Nasza druga Riderka Bestii zasłynęła w zeszłym roku jako piękny polski akcent w imprezie Urge Training Camp. Nasza reprezentantka godnie walczyła o udział w imprezie głównej i była jedną z barwniejszych postaci eliminacji. Agnieszka Balcerek miażdżyła także konkurencję podczas zeszłorocznych edycji Enduro Trophy - w tym roku planuje kontynuować tą tradycję. Aga to twarda góralka spod Szrenicy, szybka jak strzała i spływająca w dół singli jak górski potok. Niejeden ostry zawodnik zaliczył opad szczęki podziwiając jej pełny gracji i lekkości styl. Jej rywalki z tras Enduro Trophy bez skutku życzyły jej połamania szprych - Agnieszka potrafiła złoić niejednego faceta. Aga od zeszłego roku dosiada Ibisa Mojo, teraz zaś będzie walczyć o kolejne trofea również w charakterystycznej pomarańczowej koszulce Beastie Armii. Czekamy na rozwój zdarzeń - o wszystkich osiągnięciach i ciekawych wyprawach Agi będziemy Was informować na bieżąco!

 
To nie wszystkie newsy z naszej bazy. Już niedługo zaprezentujemy dwóch tęgich chłopów, którzy dołączą do Automatycznego Briana w męskiej sekcji Beastie Armii. Czekajcie na kolejne niusy!

1 komentarz:

  1. Przepiękne zdjęcia i szczerze się przyznam ze również już czekam na jesień w lesie żeby wyskoczyć na rower

    OdpowiedzUsuń

Zalecamy podpisywanie się pod komentarzami. Możesz to zrobić wybierając opcję "Nazwa/Adres URL" w liście "Komentarz jako". Dziękujemy.