czwartek, 24 marca 2011

Ci z Knolly mają z głową!

Są firmy, które często przeprojektowują swoje modele. Niektóre z nich robią to niezależnie od lat modelowych - po prostu uznają, że już czas na zmiany i wprowadzają nową wersję gdzieś tak w... lipcu :) Ale to co wykombinowało Knolly przechodzi ludzkie pojęcie! Jakiś czas temu, w okolicach Interbike informowaliśmy Was o nowym modelu - Chilcotin. Ogłosiliśmy specyfikacje i różne takie. Chilco pojawiło się już nawet w Katalogu Bikeboardu. A tu taki psikus - chłopaki właśnie przeprojektowali model, którego jeszcze nie wyprodukowali! Mamy kilka tajnych newsów i uważamy, że wszystkie pomysły są sensowne. Oto one:
 • Tylna oś sztywna w standardzie X-12 (142x12mm)
 • Zmienione łożyskowanie zawieszenia
 • Poprawki w orurowaniu ramy: górna i dolna rura z podwójnie kutych profili, obniżona waga rury podsiodłowej. Przeprojektowana główka ramy i tylny trójkąt.
 • Mniejsza waga.
 • I teraz najlepsze: 160mm skoku (było 150)
Czyż nie warto było wprowadzić tych kilku zmian? Knolly po raz kolejny pokazuje, że najważniejsze są detale. Czekamy do końca maja - mniej więcej wtedy nasze testowe Chilcotin powinno zawitać do Polski.

4 komentarze:

 1. To jest ta unikalna wartość niszowych firm. Nie uznają kompromisów w drodze do perfekcji.
  Dobrze, że nie wprowadzili zmian już po transporcie :-)
  Lukas

  OdpowiedzUsuń
 2. albo zrobili jakiegoś babola w pierwotnej wersji i chcieli go szybko naprawić ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. wygląda idealnie na nasze potrzeby, coś wiadomo w temacie wagi ?

  OdpowiedzUsuń
 4. 27 year-old Database Administrator III Tessa Govan, hailing from Le Gardeur enjoys watching movies like "Sea Hawk, The" and Gambling. Took a trip to Pearling and drives a Ford GT40 Prototype. oficjalne zrodlo

  OdpowiedzUsuń

Zalecamy podpisywanie się pod komentarzami. Możesz to zrobić wybierając opcję "Nazwa/Adres URL" w liście "Komentarz jako". Dziękujemy.