wtorek, 10 maja 2011

Marcin Motyka na Mojo pomyka, że hej!

Dobrze mieć ogarniętych znajomków. Dobrze jak ci znajomkowie radzą sobie w swojej zajawce i jeszcze pomagają nam działać. No i my mamy tak z Marcinem Motyką. Marcin to chłopak który w zeszłym sezonie niebezpiecznie zbliżył się do naszego Briana w Świeradowskiej edycji Enduro Trophy. Domyślacie się zatem, jakie było nasze wesele, gdy Marcin postanowił zanabyć u nas sprzęt na sezon 2011. I oto są efekty. Transakcja zaowocowała pierwszym w Polsce Mojo HD z dwupółką oraz zeszłoweekendowym drugim miejscem Marcina w kluszkowickiej edycji Joy Ride Open Series w kategorii Hobby Full! Czekamy na kolejne rewelacyjne wyniki Macina i jego Mojo - będziemy je uważnie śledzić, Wam radzimy robic to samo.

1 komentarz:

  1. 39 year old VP Product Management Inez Laver, hailing from Cookshire enjoys watching movies like "Moment to Remember, A (Nae meorisokui jiwoogae)" and Stone skipping. Took a trip to Rock Art of the Mediterranean Basin on the Iberian Peninsula and drives a McLaren F1. Czytaj wiecej tutaj

    OdpowiedzUsuń

Zalecamy podpisywanie się pod komentarzami. Możesz to zrobić wybierając opcję "Nazwa/Adres URL" w liście "Komentarz jako". Dziękujemy.