poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Nowy rider w Beastie Armii!

Jak to mówi nasz idol R.B. - "Nie ma opierdalania sjem!" Zatem z wielką radością przedstawiamy Wam nowego rajdejro w sekcji DH Beastie Armii. Do naszej pięknej i gniewnej Sonii Skrzypnik dołącza Adam "Moskit" Moskal. Wspierając go wspieramy lokalny talent - Adam jest znanym w naszej okolicy szrederem z Wielkopolskiego Parku Narodowego. Twórca słynnego BFG (Big Freaking Gap) był oczywiście pierwszym człowiekiem, który odważył się zaliczyć tego 12m stunta. Od 2008r. Adam zasuwa po polskich trasach DH. W sezonie 2010. zajmował czołowe miejsca w serii Diverse Downhill Contest w kategorii Hobby Full, co zakończyło się 1. miejscem w generalce. W tym sezonie, już z licencją, będzie srogo straszył zawodników z licencjonowanej czołówki. Z wielką radością witamy Adama w szeregach Beastie Armii, w naszych barakach nowy zawodnik zajmie się promowaniem marek Chromag i Straitline oraz miażdżeniem konkurencji :). Zatem do boju!


6 komentarzy:

 1. Tak to jest jak się mało "ówarznie" czyta własne wypociny :) Dziękujemy i pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy. Płacz na treningu, śmiej się podczas zawodów. Nikt nie jest dobry przez przypadek. Powodzenia ziom ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulację:) Twoje dokonania zachęcają do działania!

  OdpowiedzUsuń
 4. zniszcz ich!! powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 23 year-old Sales Associate Randall Hanna, hailing from MacGregor enjoys watching movies like "Outlaw Josey Wales, The" and Whittling. Took a trip to Chhatrapati Shivaji Terminus (formerly Victoria Terminus) and drives a Ferrari 250 SWB California Spider. moja odpowiedz

  OdpowiedzUsuń

Zalecamy podpisywanie się pod komentarzami. Możesz to zrobić wybierając opcję "Nazwa/Adres URL" w liście "Komentarz jako". Dziękujemy.